Wykonamy projekt konstrukcji stalowej
i wyprodukujemy go w naszej fabryce

NASZĄ MISJĄ JEST DOSTARCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI, BEZPIECZNYCH I PRZYJAZNYCH ŚRODOWISKU ROZWIĄZAŃ KONSTRUKCYJNYCH.

Konstrukcje Stalowe PRO-BUD BrodnicaProfesjonalne projekty konstrukcji stalowych
Stal jest podstawą. To na niej opiera się cały ciężar magazynów i budynków przemysłowych. Obiekty takie muszą być budowane z uwzględnieniem bardzo wysokich naprężeń generowanych przez wewnętrzne dźwigi magazynowe, windy towarowe i pracujące 24 godziny na dobę maszyny. Dlatego podstawą, szkieletem hal stają się solidne i wytrzymałe konstrukcje stalowe.

Projektujemy je z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania, nie zapominając jednak o blisko dwudziestoletnim doświadczeniu naszych projektantów. Połączenie tych dwóch czynników pozwala przygotować projekty obiektów przemysłowych i magazynowych, które będą służyć właścicielom przez dziesiątki lat.

Konstrukcje Stalowe PRO-BUD BrodnicaDbamy o każdy detal
Wykwalifikowani spawacze pracując pod okiem doświadczonych inżynierów, tworzą przygotowane do złożenia elementy konstrukcji. Te przewozimy na miejsce budowy by złożyć z nich gotową konstrukcję. Na każdym etapie powstawania konstrukcji stalowej, przykładamy uwagę do najwyższej jakości materiałów i wykonania, mając na względzie przyszłe bezpieczeństwo pracowników obiektu.

Konstrukcje stalowe wykonane przez naszą załogę cieszą się dużym uznaniem właścicieli, którzy mogą być pewni ich wytrzymałości nawet po kilkunastu latach użytkowania. Jesteśmy również w każdej chwili przygotowani by podjąć się budowy konstrukcji stalowej dla obiektu nietypowego lub zaprojektowanego przez inne profesjonalne biuro projektowe.

Zachęcamy do kontaktu firmy, które szukają partnerów do generalnego wykonawstwa obiektów o konstrukcji stalowej.

Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę.
Zapraszamy do kontaktu
stal@probud-brodnica.pl

Zapewniamy
Profesjonalny projekt. Wysoką jakość. Uczciwą cenę.